airsoftdubnany.cz

O NÁS

Airsoft team Dubňany vznikl 25. června 2013 v Dubňanech (Jihomoravský kraj). Začínali jsme jako kluci, kteří měli rádi armádu, zbraně a vojenství všeobecně. Airsoft zněl jako dobrý nápad. Zahrnoval v sobě armádu i zbraně a vše kolem.

V začátcích jsme byli tři. Postupně se náš airsoft tým rozrůstal až do dnešního počtu sedmi hráčů. Bereme airsoft čistě jako zábavu, takže nenapodobujeme žádnou armádu světa, ani žádné konkrétní vojenské útvary. Od toho se odráží i naše výstroj a výzbroj.
     Ta sestává většinou ze zbraně s šachtou na stanag zásobníky, bojového trička, lehké taktické vesty a maskáčových kalhot (vz. 95, marpat, cadpat, multicam)
    Účastníme se akcí po celé ČR a také na Slovensku a výjimečně také akce pořádáme. Naší nejoblíbenější akcí je rozhodně Operace Zaragua v jižních čechách, na kterou se každý rok rádi vracíme.
    Jako každému pořádnému týmu nám záleží na souhře jednotlivých hráčů, takže jednou za čas cvičíme i taktiku, ale naše taktika je striktně zaměřená na využitelnost v airsoftu.
    A jak poznáte naše hráče? Jednoduše podle A.S.T.D nášivky, ale hlavně podle toho, že budou vždy v první linii, kosit hordy nepřátel!

Rozhovor o našem airsoft týmu najdete na Airsoft.cz

airsoftdubnany.cz airsoftdubnany.cz airsoftdubnany.cz
Airsoft.cz Airsoft Koalice